EEV-FK0J101UR
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-FK0J101
EEV-FK0J101UR Hakkında
Panasonic EEV-FK0J101UR, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, surface mount paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -55°C ile +105°C arası çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saatlik ömür (105°C'de), 700 mOhms empedans ve 160 mA ripple akımı (100 kHz) özellikleri bulunmaktadır. AEC-Q200 standardı ile onaylanmış olan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. SMD radial can paketinde sunulan EEV-FK0J101UR, güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında yerini almaktadır. Ürün durumu olarak satış dışında (Obsolete) kalmuştur.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V