EEV-FC0J331P
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Panasonic
Seri / Aile Numarası
EEV-FC0J331P
EEV-FC0J331P Hakkında
Panasonic EEV-FC0J331P, 330µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) teknolojisine sahip bu bileşen, radial can paketinde tasarlanmıştır. 6.3V nominal gerilim ile çalışan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında işletim sıcaklığına dayanıklıdır. AEC-Q200 standardına uyum sağlayan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 300 mOhms empedans değerine sahip cihaz, 100 kHz'de 450 mA ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 337.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ürün durumu itibariyle obsolete olup, 105°C'de 1000 saat yaşam süresi belirtilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 337.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V