EEV-EB2W220M
CAP ALUM 22UF 20% 450V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2W220M
EEV-EB2W220M Hakkında
Panasonic EEV-EB2W220M, 22 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 560 mA, 120 Hz'de 280 mA ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Part Status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 560 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V