EEV-EB2V470M
CAP ALUM 47UF 20% 350V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2V470M
EEV-EB2V470M Hakkında
Panasonic EEV-EB2V470M, 47µF kapasitanslı, 350V rated voltaj ile tasarlanmış yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi SMD paket içinde sunulan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahiptir. 100 kHz'de 670 mA ve 120 Hz'de 335 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog elektronik uygulamalarında ripple voltajı azaltmak için tercih edilir. Üretici tarafından yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 335 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V