EEV-EB2V330M
CAP ALUM 33UF 20% 350V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2V330M
EEV-EB2V330M Hakkında
Panasonic EEV-EB2V330M, 33 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 480 mA ve 120 Hz'de 240 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paketlemesi ile SMD üretim süreçlerine uyumludur. Eski tasarımlar için tavsiye edilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 480 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V