EEV-EB2G3R3Q
CAP ALUM 3.3UF 20% 400V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2G3R3Q
EEV-EB2G3R3Q Hakkında
Panasonic EEV-EB2G3R3Q, 3.3 µF kapasitansı ve 400V rated voltage ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat yaşam ömrü (105°C'de) sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında uygulanabilir. 100 kHz'de 40 mA ve 120 Hz'de 20 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devre uygulamalarında güç kaynakları, filtreler ve AC/DC konvertörlerde kullanılabilir. SMD radial paket tipi ile PCB'ye monte edilir. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V