EEV-EB2G100SM
CAP ALUM 10UF 20% 400V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2G100SM
EEV-EB2G100SM Hakkında
Panasonic EEV-EB2G100SM, 10 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür karakteristiğine sahiptir. ±20% tolerans ve 250 mA (100 kHz) ripple akımı kapasitesiyle tasarlanmıştır. Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V