EEV-EB2E470M
CAP ALUM 47UF 20% 250V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2E470M
EEV-EB2E470M Hakkında
Panasonic EEV-EB2E470M, 47 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan geniş çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 710 mA ve 120 Hz'de 390.5 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, bypassing ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. SMD radyal can paketinde sunulur. Not For New Designs statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 710 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V