EEV-EB2E100Q
CAP ALUM 10UF 20% 250V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2E100Q
EEV-EB2E100Q Hakkında
Panasonic EEV-EB2E100Q, 10 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu polar kondansatör, 4000 saatlik ömrü 105°C'de garanti eder. ±20% tolerans ile imalat edilmiştir. SMD radial can paketinde sunulan komponentin ripple current kapasitesi 100 kHz'de 88 mA, 120 Hz'de 48.4 mA'dir. Not For New Designs statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 88 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 48.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V