EEV-EB2D330SM
CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2D330SM
EEV-EB2D330SM Hakkında
Panasonic EEV-EB2D330SM, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış olup, SMD (Surface Mount Device) paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantilemektedir. 100 kHz'de 600 mA ve 120 Hz'de 330 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan polar bir kondansatördür. Not For New Designs statüsüne sahip olması nedeniyle mevcut tasarımların bakım ve onarımında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 330 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V