EEV-EB2C330SQ
CAP ALUM 33UF 20% 160V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV-EB2C330SQ
EEV-EB2C330SQ Hakkında
Panasonic EEV-EB2C330SQ, 33 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface Mount (SMD) radial kutu paketlemesi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. -25°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garanti eder. ±20% toleransa sahiptir. 100 kHz'de 470 mA ve 120 Hz'de 258,5 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. Part Status olarak Yeni Tasarımlar İçin Önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 470 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 258.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V