EEU-TP1V152S
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TP1V152S
EEU-TP1V152S Hakkında
Panasonic EEU-TP1V152S, 1500 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 135°C arasında çalışabilen kondansatör, 125°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sağlar. Yüksek frekans (100 kHz) de 2.25A, düşük frekans (120 Hz) de 2.16A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu Through Hole bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V