EEU-TP1E471LB
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TP1E471LB
EEU-TP1E471LB Hakkında
Panasonic EEU-TP1E471LB, 470 µF kapasitanslı, 25V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 135°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 125°C sıcaklıkta belirlenmiştir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve low-pass filter uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 760 mA ve 120 Hz'de 795 mA ripple current taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 760 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 795 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V