EEU-TP1E392S
CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TP1E392S
EEU-TP1E392S Hakkında
Panasonic EEU-TP1E392S, 3900 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygunluğu sertifikalanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile +135°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 2.47 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 2.368 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.368 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V