EEU-TP1E222SB
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TP1E222SB
EEU-TP1E222SB Hakkında
Panasonic EEU-TP1E222SB, 2200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 135°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantiler. 100 kHz'de 2.25 A ve 120 Hz'de 2.16 A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V