EEU-TA1H470B
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1H470B
EEU-TA1H470B Hakkında
Panasonic EEU-TA1H470B, 47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cihaz -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz düşük frekans'ta 286 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole bağlantı tipi PCB montajı için uygundur. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerekir. Obsolete ürün olup, mevcut tasarımlarda yenileme önerilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 286 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V