EEU-TA1H3R3
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1H
EEU-TA1H3R3 Hakkında
Panasonic EEU-TA1H3R3, 3.3 µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, through-hole montajı destekler. -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 2000 saatlik ömrü garanti eder. 1.5 Ohm impedans, ±20% tolerans, 60 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Power supply filtreleme, decoupling ve bypass uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 39 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V