EEU-TA1H102
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1H102
EEU-TA1H102 Hakkında
Panasonic EEU-TA1H102, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1000 µF kapasitans değeri ve 50 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 2000 saatlik ömüre sahiptir. 31 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özelliğine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 2.43 A @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 1.823 A @ 120 Hz'dir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.823 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V