EEU-TA1H101B
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1H101B
EEU-TA1H101B Hakkında
Panasonic EEU-TA1H101B, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 2000 saat ömrü garantili olup (125°C'de), 180 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özellikleri vardır. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 555 mA, 120 Hz'de ise 360.8 mA'dir. ±20% toleransa sahip olan komponent, güç kaynakları, filtreleme, zaman sabitleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V