EEU-TA1E332
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1E332
EEU-TA1E332 Hakkında
Panasonic EEU-TA1E332, 3300 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. 2000 saatlik ömür garantisi 125°C sıcaklıkta sağlanır. -40°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 100 kHz'de 3.31 A ve 120 Hz'de 2.648 A ripple akımına dayanabilir. 17 mOhms ESR değeri ile düşük empedans sunarak genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog devreler ve filtreleme işlemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.31 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.648 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V