EEU-TA1E221
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1E
EEU-TA1E221 Hakkında
Panasonic EEU-TA1E221, 220 µF kapasitansı ve 25 V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 125°C arasında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, kontrol devreleri ve sinyal işleme gibi alanlarda kullanılır. 2000 saat ömür süresi 125°C'de, 100 mOhms empedans ve ±20% toleransla, 680 mA ripple akım kapasitesi 100 kHz'de sağlamaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 680 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 442 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V