EEU-TA1C222SB
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1C222SB
EEU-TA1C222SB Hakkında
Panasonic EEU-TA1C222SB, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış, through-hole radial montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 125°C'de garanti edilir. 31 mOhms düşük impedans değeri, 1.8A @ 120Hz ve 2.25A @ 100kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreler ve analog devreler gibi uygulamalarda kullanılır. Radial, Can paket tipi ile endüstriyel ve tüketici elektroniğinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V