EEU-TA1C102SB
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1C102
EEU-TA1C102SB Hakkında
Panasonic EEU-TA1C102SB, 1000 µF kapasitansına sahip radial kuruluş alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme devrelerinde ve destek kondansatörü olarak kullanılır. -40°C ile 125°C arasında stabil performans gösterir. Through Hole montajı ile PCB'ye direk lehimlenir. 2000 saatlik ömür garantisi 125°C sıcaklıkta sağlanır. ±20% tolerans ve 47 mOhms impedansı ile kararlı çalışma özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.52 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V