EEU-TA1A471
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-TA1A471
EEU-TA1A471 Hakkında
Panasonic EEU-TA1A471, 470 µF kapasitansla radial kurulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. 2000 saat ömür garantisine sahip (125°C'de) ve geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 125°C) güvenilir performans sunar. 100 mOhm empedans değeri ile düşük ESR özellikleri vardır. High frequency'de 680 mA (100 kHz) ve low frequency'de 510 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için tasarlanmış olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, filtrelemelerde ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 680 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V