EEU-HD1V681
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1V681
EEU-HD1V681 Hakkında
Panasonic EEU-HD1V681, 680 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile güvenilir performans sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 690 mA, 120 Hz'de 460 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 690 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V