EEU-HD1V472
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1V472
EEU-HD1V472 Hakkında
Panasonic EEU-HD1V472, 4700 µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında stabil çalışan bu kondansatör, 2000 saatlik yaşam süresi (105°C'de) sunmaktadır. ±20% tolerans ve 2.196A ripple akımı (100 kHz) kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreler ve destek elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.196 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V