EEU-HD1V332B
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1V332B
EEU-HD1V332B Hakkında
Panasonic EEU-HD1V332B, 3300µF kapasitansı ve 35V nominal gerilimi ile radial şasiye monte edilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saatlik yaşam süresi (105°C'de) sunan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1.852A (100kHz) ve 1.61A (120Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.852 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V