EEU-HD1HR47B
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H
EEU-HD1HR47B Hakkında
Panasonic EEU-HD1HR47B, 0.47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole PCB'lere montajlanabilen bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömrü vardır. 100 kHz'de 10 mA ve 120 Hz'de 5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Polarize kondansatör olması nedeniyle doğru kutuplandırılması gerekmektedir. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V