EEU-HD1HR22
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H
EEU-HD1HR22 Hakkında
Panasonic EEU-HD1HR22 serisi radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 0.22 µF kapasitans değeri, 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montaj tipine sahip olup, -55°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilmektedir. 1000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 4.6 mA ripple current (@100 kHz) ve 2.3 mA ripple current (@120 Hz) karakteristikleri ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yer almıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V