EEU-HD1H681SB
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H681SB
EEU-HD1H681SB Hakkında
Panasonic EEU-HD1H681SB, 680µF kapasitesi ve 50V nominal voltajda çalışan radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür sağlar. 100 kHz'de 975 mA ve 120 Hz'de 650 mA ripple akımı taşıyabilir. Toleransı ±20% olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V