EEU-HD1H561SB
CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H
EEU-HD1H561SB Hakkında
Panasonic EEU-HD1H561SB, 560 µF kapasiteli, 50V nominal gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimlenir. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans uygulamalarında 975 mA (100 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 650 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve analog devre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V