EEU-HD1H561S
CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H561S
EEU-HD1H561S Hakkında
Panasonic EEU-HD1H561S, 560 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin ±20% toleransı vardır. Through-hole montaj tipine sahip olan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 975 mA, 120 Hz'de 650 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V