EEU-HD1H471
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H
EEU-HD1H471 Hakkında
Panasonic EEU-HD1H471, 470µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole konfigürasyonda tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 795 mA ve 120 Hz'de 530 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa göre üretilmiştir. Anahtarlamalı güç kaynakları, filtre devreleri, ses amplifikatörleri ve dc power supply uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V