EEU-HD1H470
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H470
EEU-HD1H470 Hakkında
Panasonic EEU-HD1H470, 47 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme ile bağlanır. ±20% tolerans ve -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 1000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. 100 kHz'de 1.65 A ve 120 Hz'de 110 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, zaman gecikmesi devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V