EEU-HD1H331B
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H331B
EEU-HD1H331B Hakkında
Panasonic EEU-HD1H331B alüminyum elektrolitik kondansatörü, 330µF kapasitans ve 50V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle yerleştirilir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile hassas uygulamalar için uygun seçimdir. 100 kHz'de 615 mA ve 120 Hz'de 410 mA ripple akım kapasitesi bulunan bu bileşen, genel amaçlı gücü filtre etme, zaman gecikmesi ve frekans ayarlama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 615 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V