EEU-HD1H330B
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H330B
EEU-HD1H330B Hakkında
Panasonic EEU-HD1H330B, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilir. -55°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 1000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 100 kHz'de 180 mA, 120 Hz'de 90 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V