EEU-HD1H330
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1H
EEU-HD1H330 Hakkında
Panasonic EEU-HD1H330, 33 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyonu mümkündür. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 1000 saatlik ömür (%20 tolerans ile) sunmaktadır. 100 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple current kapasitesi, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V