EEU-HD1E682
CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1E
EEU-HD1E682 Hakkında
Panasonic EEU-HD1E682, 6800 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk entegrasyon sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömrü bulunan kondansatör, 100 kHz'de 2.346 A ve 120 Hz'de 2.04 A ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.346 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V