EEU-HD1E562B
CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1E562B
EEU-HD1E562B Hakkında
Panasonic EEU-HD1E562B, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile Through Hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, 25V nominal voltaj değerine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz frekansında 2.012 A ve 120 Hz frekansında 1.75 A ripple akımı kapasitesine sahip olan bu komponent, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı devre tasarımlarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.012 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V