EEU-HD1E472B
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1E472B
EEU-HD1E472B Hakkında
Panasonic EEU-HD1E472B, 4700µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür ile güç kaynakları, ses sistemleri, frekans düzeltme devreler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak yer alır. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi (2.012A @ 100kHz) ile AC filtrasyonu görevlerini etkin şekilde yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.012 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V