EEU-HD1E471
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1E
EEU-HD1E471 Hakkında
Panasonic EEU-HD1E471, 470 µF kapasitansı ve 25 V nominal voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 570 mA ve 120 Hz'de 380 mA ripple akım kapasitesi ile gücü filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 570 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V