EEU-HD1E332
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1E
EEU-HD1E332 Hakkında
Panasonic EEU-HD1E332, 3300 µF kapasitesi ve 25V nominal voltaj ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömür garantisi 105°C'de bulunmaktadır. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 1.61 A ve 120 Hz'de 1.4 A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.61 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V