EEU-HD1E102B
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1E
EEU-HD1E102B Hakkında
Panasonic EEU-HD1E102B, 1000 µF kapasitanslı, 25V nominal gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 782 mA ve 120 Hz'de 680 mA ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 782 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V