EEU-HD1C822
CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1C822
EEU-HD1C822 Hakkında
Panasonic EEU-HD1C822, 8200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 100 kHz'de 2.047 A ve 120 Hz'de 1.78 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel filtrelem uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.047 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V