EEU-HD1C472B
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1C472B
EEU-HD1C472B Hakkında
Panasonic EEU-HD1C472B radyal alüminyum elektrolitik kondansatör, 4700 µF kapasitans değeri ve 16 V nominal gerilim ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. Through-hole montaj tipine sahip radial can paketinde sunulmaktadır. 100 kHz'de 1.702 A ve 120 Hz'de 1.48 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.702 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V