EEU-HD1C332
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-HD1C332
EEU-HD1C332 Hakkında
Panasonic EEU-HD1C332 bir radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitansa ve 16V nominal voltaja sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömürlü olarak tasarlanmıştır. Yüksek frekans (100 kHz) ripple akımı 1.346 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 1.17 A'dir. Through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlama uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.346 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V