EEU-FS2A470B
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS2A470
EEU-FS2A470B Hakkında
Panasonic EEU-FS2A470B, 47 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 6000 saat ömür garantisi sunmaktadır 105°C sıcaklıkta. Düşük empedans değeri (112 mOhms) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında 600 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole radial kasa tipi ile PCB'lere direkt lehimlenmesine olanak tanır. -40°C ile +105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 112 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V