EEU-FS2A391B
CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS2A391B
EEU-FS2A391B Hakkında
Panasonic EEU-FS2A391B, 390 µF kapasiteli, 100V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 10000 saat lifetime garantisi sunar. 25 mOhm impedans değeri ve 2.5A @ 100 kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses devreleri, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. Low frequency ripple current 1.875A @ 120 Hz olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.875 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V