EEU-FS2A390B
CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS2A390B
EEU-FS2A390B Hakkında
Panasonic EEU-FS2A390B, 39 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltajda çalışmak üzere tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 8000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. Through-hole montajı için radial, can paket türüne sahiptir. Düşük 112 mOhms empedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 590 mA ripple akımı) ve düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 324.5 mA ripple akımı) güvenilir performans sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre ve timing devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 112 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 590 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 324.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V