EEU-FS2A271SB
CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-FS2A271
EEU-FS2A271SB Hakkında
Panasonic EEU-FS2A271SB, 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V dereceli gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, can paket tipi ile through hole montaja uygundur. ±20% tolerans ve 10000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığına sahiptir. 32 mOhms empedans, 1.45 A ripple akımı 100 kHz'de ve 1.015 A ripple akımı 120 Hz'de belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme, düzenleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.015 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V